ParcelShop GLS - Firma Usugowa JOLANDER Salon fryzjersko kosmetyczny, szkolenia, konferencje, imprezy oklicznościowe

Przejdź do treści
  
Sieć ParcelShop GLS to punkty nadawania i odbioru paczek. Znajdują się one w różnego rodzaju punktach usługowych i sklepach (tzw. system shop-in-shop), więc czas oczekiwania w kolejce jest zazwyczaj bardzo krótki. W Polsce istnieje ponad 1100 punktów ParcelShop GLS, w których można odebrać paczki. Każdy z nich jest czynny przynajmniej w godzinach od 10.00 do18.00 w dni robocze, choć wiele otwiera się wcześniej a także działa do późniejszych godzin wieczornych.
Firmy nadające niewielkie ilości paczek oraz osoby prywatne mogą wybrać wysyłanie przesyłek z GLS poprzez punkty ParcelShop. Dzięki kalkulatorowi cen, okazjonalni Nadawcy mogą sprawdzić dokładne ceny za przewóz swoich paczek online. Narzędzie to pokazuje również przewidywany czas dostawy przesyłki.
Odbiór paczek W punkcie ParcelShop GLS

Jeśli nie możesz odebrać paczki osobiście (i nie zostały do niej wykupione żadne usługi dodatkowe, np.: pobranie), GLS zabierze ją do najbliższego punktu ParcelShop – chyba, że wyrazisz zgodę na pozostawienie jej w sąsiedztwie. Odbiór przesyłki z punktu ParcelShop GLS będzie możliwy przez kolejnych dziewięć dni roboczych.

W momencie odbioru paczki musisz okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem, np. dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport.

Z awiza i wiadomości SMS dowiesz się, w którym punkcie ParcelShop możesz odebrać przesyłkę. Informacje te uzyskasz również za pomocą funkcjonalności Track&Trace. Sprawdź aktualny status wprowadzając Track-ID z awiza.

Skorzystaj z opcji wyszukiwania punktów ParcelShop, aby uzyskać więcej informacji na temat godzin otwarcia oraz położenia punktu ParcelShop.


Wróć do spisu treści