Regulamin - Firma Usługowa JOLANDER Salon fryzjersko kosmetyczny, szkolenia, konferencje, imprezy oklicznościowe

Przejdź do treści
  REGULAMIN WYKONYWANIA USŁUG W SALONIE FRYZJERSKO-KOSMETYCZNYM JOLANDER

  Godziny otwarcia Salonu fryzjersko-kosmetycznego JOLANDER są następujące:
  • Od poniedziałku do piątku: 10:00-18:00  • W soboty: 9:00-15:00

  W innych godzinach od poniedziałku do soboty oraz w niedzielę istnieje możliwość wykonania usługi, wyłącznie po wcześniejszym umówieniu wizyty oraz dopłacie +100% ceny danej usługi

  W dni świąteczne ustawowo wolne od pracy Salon fryzjersko-kosmetyczny JOLANDER będzie nieczynny.

  Zakup usługi w Salonie fryzjersko-kosmetycznym JOLANDER  jest równoznaczny ze złożeniem przez Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez salon, poddaje się zabiegom z własnej, nieprzymuszonej woli oraz że zapoznał się z cennikiem i z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki.
  Za ewentualne konsekwencje Klient będzie ponosił odpowiedzialność.
  Udostępnienie danych osobowych, numerów telefonów przez Klientów przy rejestracji jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych przez Salon fryzjersko-kosmetyczny JOLANDER zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Powyższe dane służyć mogą tylko i wyłącznie do obsługi klienta i kontaktowania się w celu obsługi rezerwacji i układania terminarza  Salonu fryzjersko-kosmetycznego JOLANDER.
  Ceny zawarte w naszym cenniku i na stronie internetowej nie są ofertą handlową, mogą ulec zmianie. Salon fryzjersko-kosmetyczny   JOLANDER nie ponosi odpowiedzialności za to, że klient nie zapoznał się z cennikiem salonu i usługami wchodzącymi w zamawiany pakiet usług.
  Klienci przed rozpoczęciem zabiegu mają obowiązek powiadomienia pracownika o wszelkich dolegliwościach mogących stanowić przeciwwskazanie do przeprowadzenia zabiegu kosmetycznego lub fryzjerskiego (Klienci są w szczególności zobowiązani do poinformowania o: chorobach serca, używaniu rozrusznika serca, chorobach nowotworowych, stanach zapalanych, HIV, przebytej żółtaczce, chorobach tarczycy, ciąży lub okresie połogowym, posiadanych protezach, wkładkach domacicznych). Są to bardzo istotne informacje, szczególnie w przypadku kwalifikacji do zabiegów elektrostymulacji oraz z użyciem fal radiowych, zabiegów farbowania włosów, rozjaśniania włosów, ondulacji trwałej i innych zabiegów fryzjerskich . Nieprzekazanie powyższych informacji przed wykonaniem zabiegu fryzjersko-kosmetycznego zwalnia Salon fryzjersko-kosmetyczny JOLANDER z odpowiedzialności za wszelkie skutki wykonanych zabiegów.
  Za przedmioty pozostawione na terenie Salon fryzjersko-kosmetyczny JOLANDER, salon nie ponosi żadnej odpowiedzialności.
  Za usługi świadczone w Salonie  fryzjersko-kosmetycznym JOLANDER płatności można dokonać gotówką lub przy użyciu karty płatniczej.
  Ewentualne skargi, wnioski i zażalenia należy kierować wyłącznie na piśmie na adres podany na naszej stronie: Kontakt..
  Ze względu na specyfikę przeprowadzanych zabiegów fryzjersko-kosmetycznych, życzenia klientów odnośnie osiągnięcia wyniku zabiegu według dostarczonego przez klienta wzoru, tj. zdjęcia, rysunku, obrazu elektronicznego na dostępnych nośnikach, wyświetlaczach jest traktowane jako orientacyjny wzór,  Salon fryzjersko-kosmetyczny JOLANDER  przy wykorzystaniu dobrych praktyk i własnego doświadczenia nie gwarantuje idealnego odwzorowania koloru lub kształtu przedstawionego przez klienta wzoru. Stwierdzenie ew. drobnych różnic po wykonanym zabiegu nie może stanowić podstawy do wniesienia reklamacji oraz żądania innych roszczeń.
  Osobom pod wpływem alkoholu i narkotyków zabrania się przebywania na terenie Salonu fryzjersko-kosmetycznego JOLANDER . Osoby takie oraz osoby zachowujące się niekulturalnie zostaną wyproszone z salonu
  Skorzystanie z oferty Salonu fryzjersko-kosmetycznego JOLANDER oznacza akceptację regulaminu bez konieczności jego podpisania.

Wróć do spisu treści